WayMyl

Forum klanu WayMyl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-07-23 15:25:59

Tatar

Gość

Witam ;)

Witam, powoli przymierzam się do zagrania na tym serwie, taka małą prośba, czy moglibyście go przedstawić, mianowicie max enchant, enchant rate, ile farmy na dobrą zbroję, ile graczy średnio online, czy donaci są zauważalnie lepsi od reszty itp. itd

teraz trochę o mnie:
Imię: tatar na mnie mówią od dziecka i niech tak zostanie
Nick z gry: tatar lub tatarovsky
Doświadczenie w MMO: poza l2 to COD, CS, W3, LOL ale to nie są mmo,
Jak długo grasz w Lineage2: 2006/2007 pierwszy raz odpaliłem l2, ale pomimo tych 7 lat stażu nie grywałem zbyt dużo(długo grałęm na l2memories, później raczej wakacyjne zajawki na l2 ), noobem nie jestem ale wszystkiego o tej grze jeszcze nie wiem
Kim prawdopodobnie grałbyś z Nami: zawsze wybieram losowo, więc takie pytanko do was: jak wygląda balance na tym serwie??(na dobrze zbalansowanych da się pograć summonem czy też nawet healem po transformacji na pvp a tyrki, daggery lub SH nie koszą wszystkich )
Ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na granie w mmo , jakie to są godziny: różnie czasem rano czasem wieczorem ale przynajmniej godzine dziennie zagram, teraz pracuje, więc w godzinach 10-15 raczej mnie nie będzie, we wrześniu poprawki, ale jakiś czas zawsze się znajdzie
Czy posiadasz mikrofon i będziesz korzystał/a z TS?: posiadam majka, pewnie będę korzystał z tsa
Co chciał(a)byś zaoferować klanowi: pomoc nowym graczom po moim odpowiednim rozwinięciu, sprowadzenie kilku graczy do klanu(sam na serwer nie przyjdę)
Czego oczekujesz od klanu: pomocy w zdobyciu podstawowych itemów, wspólne expieniem wspólne pvp, wspólne wypady na rb, siege

#2 2013-07-23 15:29:49

tatar

Gość

Re: Witam ;)

AD.1

Dodatkowo oferuje pomoc podczas nabijania pkt klanowych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.privservermetin2.pun.pl www.agencjaoss.pun.pl www.poke-destiny.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.arenazerqv.pun.pl